DVE EKSPLOZIJE ODJEKNULE U BLIZINI AMBASADE IZRAELA U KOPENHAGENU: Povređenih nema, uviđaji se vrše na licu mesta

Bojan Milić

02. 10. 2024. u 07:17

U BLIZINI izraelske ambasade u Kopenhagenu dogodile su se dve eksplozije, ali niko nije povređen, objavio je jutros danski list Politiken.

ДВЕ ЕКСПЛОЗИЈЕ ОДЈЕКНУЛЕ У БЛИЗИНИ АМБАСАДЕ ИЗРАЕЛА У КОПЕНХАГЕНУ: Повређених нема, увиђаји се врше на лицу места

Foto: Piksabej

- Na osnovu dve eksplozije, prisutni smo u oblasti Strandagervej/Lundevangsvej. Povređenih nema, a prve uviđaje vršimo na licu mesta - saopštila je danska policija na društvenoj mreži ''Iks''.

Kasnije danas policijski zvaničnici održaće konferenciju za medije i izneti detalje incidenta.

(Telegraf)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. u 20:19

Komentari (0)

OSVOJI KARTE ZA EVROBASKET 2025 i navijaj svim srcem za Srbiju