SRUŠIO SE BORBENI AVION: Poginuo pilot, nije mu bilo spasa
PILOT španskog borbenog aviona "F-18" poginuo je u padu letelice u oblasti Aragon na severoistoku zemlje, saopštilo je špansko Ratno vazduhoplovstvo.
Foto: Printskrin
- Sa žaljenjem vas obaveštavamo da je smrt našeg kolege, potpukovnika Pabla Estrade Martina, koji je služio u formaciji `Ala 12`, potvrđena kao posledica pada `F-18`. Pridružujemo se njegovoj porodici i prijateljima u njihovom bolu, počivaj u miru, druže - navodi se u saopštenju.
Avion mlaznjak srušio se danas u blizini grada Teruela.
Spasilačke ekipe su stigle na lice mesta kako bi sprovele operacije potrage i spasavanja i locirali preminulog pilota.
(Srna)
BONUS VIDEO: RUSKI KASKADER PRKOSI SMRTI: Pogledajte zavisnika o adrenalinu
Preporučujemo
TUČA NA NUDISTIČKOJ PLAŽI: Svađa eskalirala, jedan muškarac gurnuo drugog sa litice
21. 09. 2024. u 21:49
POLOVNI HRVATSKI "RAFAL" SE POKRAVIO ČIM JE POLETEO: Hitno morao da prekine let
JEDAN od borbenih aviona „Rafal“ Hrvatskog ratnog vazduhoplovstva morao je u četvrtak da prekine planirani let zbog tehničkih problema koji su se pojavili pri poletanju.
16. 01. 2026. u 21:12
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
NALjUTIO I RUSE: "Milanovićev komentar je vrlo provokativan u trenutnim okolnostima"
RUSKI ambasador nazvao je "provokativnom" ideju hrvatskog predsednika.
17. 01. 2026. u 11:32
Komentari (0)