HOROR U SLOVAČKOJ: Učenik izveo napad nožem u školi - Ima poginulih
DVE osobe su poginule, a jedna je u kritičnom stanju posle napada učenika nožem u gimnaziji u naselju Spiška Stara Ves na istoku Slovačke, javlja portal Teraz.
Foto Tanjug/AP
Prema saopštenju predstavnika policije, osumnjičeni za napad je priveden.
Prema podacima medicinskih službi, ima još ranjenih, ali se ne zna tačan broj.
Na mestu događaja dežura nekoliko ekipa hitne pomoći.
Prethodno je policija saopštila da je 18-godišnji mladić koji je izveo napad u bekstvu i da je za njim izdata poternica.
(Sputnjik)
Uskoro opširnije
Preporučujemo
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
GORI AMERIČKI NOSAČ AVIONA: Hitno se oglasila Centralna komanda SAD
DANAS je na američkom nosaču aviona USS Gerald R. Ford (CVN-78) izbio požar, koji je u međuvremenu ugašen.
12. 03. 2026. u 16:38
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)