"VRATIĆEMO AMERICI PONOS": Na masovnom skupu pozdravio na hiljade pristalica (FOTO)
NOVOIZABRANI predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp održava pobednički miting, dan pre inauguracije i njegovog povratka u Belu kuću.
Tanjug
Na početku svog obraćanja Tramp je poručio svojim pristalica: "Pobedili smo!"
"Učinićemo našu zemlju velikom ponovo", rekao je Tramp i dodao da je oduševljen što se vratio.
Iz publike se čulo: "SAD, SAD".
Tanjug
"Vratićemo Americi ponos", rekao je Tramp, i zahvalio ljudima koji su došli u Vašington.
"Gledam skupove koji se održavaju širom zemlje, ljudi su srećni, to je zahavaljujući vama", rekao je Tramp.
Tanjug
Podsetio je da je na izborima osvojio "neodlučne" države.
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"NIJE ZASLUŽILA DA JOJ SE OVO DESI": Milša kroz suze o Miri Banjac i njenoj tragediji - jednu rečenicu koleginice pamtiće zauvek
GLUMICA Milica Milša ne krije da su ona i njen suprug, Žarko Jokanović, učinili sve da Miru Banjac vrate na scenu posle velike porodične tragedije koja ju je zadesila.
02. 11. 2025. u 10:23
Komentari (0)