POLICIJA EVAKUISALA PUTNIKE VOZA: Dobila dojavu o naoružanoj osobi
HOLANDSKA policija danas je evakuisala putnike jednog voza na stanici u Amsterdamu posle dojave da se u njemu nalazi naoružana osoba, preneli su holandski mediji.
Tanjug
Putnicima je rečeno da napuste voz podignutih ruku, a zatim ih je policija pretresla, prenosi NL Tajms.
Pripadnici policije pretresli su oko 300 putnika voza.
Portparol policije kazao je da je dobijena dojava da se u vozu koji je dolazio iz grada Breda nalazi naoružana osoba.
Nakon pretrage oružje, međutim, nije pronađeno i nije bilo uhapšenih osoba, naveo je portparol.
(Tanjug)
BONUS VIDEO - RUSIJA LANSIRALA RAKETU: Pogledajte trenutak lansiranja
Preporučujemo
NACIONALNI DAN LALA U HOLANDIJI: 200 hiljada cvetova krasi trg ovog grada (FOTO)
18. 01. 2025. u 19:45
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (0)