JERMAK PODNEO OSTAVKU: Ukrajina na nogama zbog skandala, Zelenski se vanredno oglasio
ŠEF kabineta Vladimira Zelenskog Andrij Jermak, podneo je ostavku.
Foto: Profimedia
To je saopštio lično Zelenski.
Šef kabineta predsednika Ukrajine Andrij Jermak potvrdio je ranije da su u njegovoj kući počeli pretresi koje sprovode istražitelji Nacionalnog antikorupcijskog biroa Ukrajine (NABU) i Specijalnog antikorupcijskog tužilaštva (SAP).
Blumberg je izvestio da bi Jermakov mogući politički kolaps uticao ne samo na sudbinu šefa kijevskog režima, već i na tok ukrajinskog sukoba.
Preporučujemo
JERMAK SE OGLASIO NAKON PRETRESA KUĆE: Korupcionaški skandal trese Ukrajinu
28. 11. 2025. u 11:18
NAPAD NA ZELENSKOG? Policija upala u kuću šefa kabineta ukrajinskog predsednika
28. 11. 2025. u 08:49
ZELENSKI POVUKAO POTEZE VAŽNE ZA SRBIJU: Dva ukaza vođe kijevskog režima
27. 11. 2025. u 22:41
IRANSKI KOMANDOSI PRONAŠLI PILOTA F-35: Zavarali trag Amerikancima i uhapsili ga
ISLAMSKA revolucionarna garda (IRGC) locirala je i privela pilota oborenog američkog lovca F-35 tokom operacije potrage, javlja iranska agencija Nur njuz.
03. 04. 2026. u 16:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
DOBIO ODGOVOR: Šef diplomatije BiH besan zbog Karleuše
PEVAČICU Jelenu Karleušu uzeo je "na zub" ministar spoljnih poslova Bosne i Hercegovine, Elmedin Konaković zbog medijskog eksponiranja u državi.
04. 04. 2026. u 20:26
Komentari (0)