BRINE ZA BEZBEDNOST GOSTIJU: Ugostitelj iz Graca zabranio ulazak onima koji su se vratili iz Hrvatske
Jedan ugostitelj iz Graca prvi je reagovao na stalno rastući broj zaraženih među povratnicima sa odmora u Hrvatskoj i postavio zabranu ulaska onima koji su boravili u Hrvatskoj.

Grac / Foto N. Paraušić
Gotovo svakodnevno jedna trećina novozaraženih u Austriji su povratnici sa odmora u Hrvatskoj, pa tako raste i negativno raspoloženje u stanovništvu protiv onih koji su bili na hrvatskom primorju.
Jedan ugostitelj u Gracu postavio je ispred svog restorana "Buršenšank Erart" znak na kojem piše "zabranjen ulaz za povratnike iz Hrvatske".
Svoje delovanje Franc Erart je obrazložio brigom za bezbednost svojih gostiju.
"Nemam ništa protiv povratnika iz Hrvatske, ali ne želim da ugrozim zdravlje svojih gostiju. Podržavam vladu i ona je rekla da se virus unosi kolima", objasnio je on.
Tvrdi da su gosti pozitivno reagovali na znak ispred kafane.
Preporučujemo

SRBIN (32) DIVLjAO U VOZU BEZ MASKE: Uhapšen u Tirolu jer je napao konduktere
17. 08. 2020. u 14:37

NESVAKIDAŠNjA INICIJATIVA U AUSTRIJI: Srbi odbijeni, a Bosanci bi da budu manjina
17. 08. 2020. u 08:05

TURISTI “BEŽE” IZ HRVATSKE: Kolone duge tri kilometra, na granicama redovi
16. 08. 2020. u 14:54

ŠOK OTKRIĆE, EVO KO VODI OBOJENU REVOLUCIJU U SRBIJI! Vučićević razotkrio blokadersko-kriminalnu hobotnicu, u sve umešan rektor Đokić!
GLAVNI urednik Informer TV Dragan J. Vučićević otkrio je šokantne podatke o medijsko-političkoj, blokaderskoj kriminalnoj hobotnici koja se krije iza pokušaja izazivanja građanskog rata u Srbiji.
20. 07. 2025. u 15:05

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)