OSEĆAJU SE DOBRO: Poslednja grupa od 20 dobrovoljaca koji su primili rusku vakcinu otpuštena iz bolnice
POSLEDNjA grupa od 20 dobrovoljnih primalaca druge ruske eksperimentalne vakcine protiv COVID-19, razvijene u virusološko-biotehnološkom institutu "Vektor", oseća se dobro i danas je otpuštena iz bolnice.

Ilustracija / Foto Tanjug-AP
Kako prenosi Tas s, time je okončana faza ispitivanja vakcine u kojoj je svaki od ukupno 100 dobrovoljaca vakcinisan dva puta, a potom u bolnici pod nadzorom proveo 23 dana.

ŠPANIJA PROGLASILA VANREDNO STANjE
MINISTARSTVO unutrašnjih poslova Španije proglasilo je vanredno stanje nakon današnjeg nestanka struje.
28. 04. 2025. u 21:32

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

NE MOŽE DA SAKRIJE TUGU: Darko Lazić potpuno slomljen, javno se oglasio (FOTO)
PEVAČ se prisetio svog pokojnog oca...
28. 04. 2025. u 19:35
Komentari (0)