ŠTA KRIJE PENSOVO OKO? Debatu potpredsednika obeležio detalj koji je izazvao brojne polemike! (VIDEO)
UZ muvu koja mu je sletela na glavu, krvavo levo oko Majka Pensa takođe je delom obeležilo debatu potpredsednika SAD i Kamale Haris, kandidata Džoa Bajdena za tu funkciju.
Foto: Printskrin
Kako mu je Kamala Haris bila s desne strane, Pens se često morao okretati prema njoj, pa je krvavo oko često bilo u fokusu kamera. Naravno, mogući su brojni uzroci krvavog oka, a u komentarima su se mnogi pitali je li i Pens možda zaražen korona virusom.
Naime, konjuktivitis je jedan od mogućih simptoma Kovida-19, ali treba istaći da su mogući i brojni drugi uzroci, pa se tako još ne zna što je uzrokovalo crvenilo oka kod Pensa.
Naravno, moguće je i da je Pensu u oko upala šminka.
(24sata.hr)
Preporučujemo
MUVA GLAVNA ZVEZDA DEBATE: Nezvana gošća provela dva minuta na Pensovoj glavi
08. 10. 2020. u 10:28
KORONA GLAVNA TEMA: Kako je tekla potpredsednička debata u SAD, najvažnija u istoriji
08. 10. 2020. u 10:14
EVROPLjANE RAZBESNELA JEDNA TAČKA TRAMPOVOG PLANA: "To je skandalozno"
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ubacio je „klin u točak“ jednih od najosetljivijih pregovora koji se trenutno vode u Evropi, potencijalno ugrožavajući napore da se Ukrajini obezbedi finansiranje za nastavak odbrane od Rusije, piše Politiko.
22. 11. 2025. u 07:54
NAJVEĆA SILA EVROPE REAGOVALA NA TRAMPOV PLAN: "U principu podržavamo"
NEMAČKA vlada saopštila je da "u principu" podržava plan Sjedinjenih Američkih Država za okončanje rata u Ukrajini, ali da ostaje posvećena zaštiti ukrajinskog suvereniteta i obezbeđivanju bezbednosnih garancija za zemlju.
21. 11. 2025. u 12:37
SLOBODA I VOJIN SE SELE: Kupili stan, a evo i gde! Doneli bitnu odluku
SLOBODA i Vojin su ovaj stan kupili pre više od godinu dana...
25. 11. 2025. u 08:41
Komentari (0)