PREDSEDNIK TRAMP O IZBORIMA: Biće teško doći do Vrhovnog suda i dokazati prevaru
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp je danas rekao da će možda biti teško da pred Vrhovnim sudom iznese svoje tvrdnje o izbornoj prevari tokom predsedničkih izbora 3. novembra.
Foto: EPA
On je izrazio sumnju u njegovu pravnu strategiju, a nade da će okrenuti izborni rezultat u svoju korist su sve manje, javio je Rojters.
-Problem je u tome što je teško doći do Vrhovnog suda- rekao je Tramp danas u telefonskom intervjuu za televizijsku stanicu Foks njuz, a preneo Rojters.
Tramp je dodao i da će nastaviti da se bori protiv izbornih rezultata, u kojima je demokratski kandidat Džo Bajden izabran za predsednika.
-Moj um neće promeniti stav narednih šest meseci-, dodao je Tramp.
Preporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SRBIJA JE POČASNI GOST U PARIZU" Milanović pobesneo: Oni nisu ni u EU, ni u NATO, ni u Koaliciji voljnih
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da Srbija ima ulogu počasnog gosta na vojnom defileu u Parizu povodom Dana Bastilje, a da je Hrvatska počašćena što su je tamo pozvali.
03. 07. 2026. u 15:08
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
ŽENA PODMETNULA BOMBU: Šok otkriće o napadu na ukrajinskog oligarha (VIDEO)
NA SNIMCIMA se vidi osumnjičena sa velikim crnim šeširom, crnim prslukom preko bele odeće i belim sportskim patikama.
02. 07. 2026. u 21:58
Komentari (0)