"PRIPAJANJE RUSIJI PUT ZA IZLAZAK JERMENIJE IZ KRIZE!" Žirinovski ima veliku ponudu za Jerevan
LIDER Liberalno-demokratske partije Vladimir Žirinovski predložio je plan za izlazak iz krize Jermenije.
Foto: EPA
- Šta dalje? Tamo je tako već trideset godina. Ako uzmemo jermenski problem, to je već trista godina ili čak hiljadu godina. Rešenje je jedno, kao i pod carem. Deo Rusije, provincija Jerevan. Sve će se smiriti - rekao je političar.
Žirinovski je primetio da, naravno, same Jermene treba pitati o želji da se pridruže Rusiji, a ako odbiju, onda Rusija ne bi trebalo da pruža pomoć Jermeniji.
- Ako ne žele, neka ostanu, ali tamo nećemo ponovo poslati nijednog vojnika. Nećemo pružiti nikakvu pomoć. A, Amerikancima je teško da pomognu. Zemlja NATO-a je Turska, protiv Jermena. I Azerbejdžan, koji je bliži Americi i NATO-u od Jermenije. Prema tome, niko neće pomoći Jermeniji osim nas - rezimirao je Vladimir Volfovič.
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (1)