NISKE STRASTI U KABINETU POLITIČARA: Mlada sekretarica se okrenula, a on nije odoleo - tvrdi da su se "šalili" (VIDEO)
VREMEŠNI političar Husejnbala Mirelemov (75) iz Azerbejdžana uhvaćen je kako u kabinetu asistentkinju dira po zadnjici, tokom jedne video-konferencije koja se održavala preko Zuma.

Foto: Printskrin
Kako se navodi, asistentkinja je inače prijateljica njegove supruge koja ju je tu i zaposlila.
Kao što se može videti, saradnica se sagla da bi uzela neka dokumenta, a Mirelemov se potom okrenuo i dodirivao joj zadnjicu. Žena se nasmejala, ali kada je videla da je kamera uključena na kompjuteru, nije joj bilo svejedno.
Mirelemov je prvo izjavio da je snimak čista laž, odnosno, montaža, a onda se predomislio, pa je poručio da su se samo malo šalili, kao i da "nije lud" da vara suprugu s njenom prijateljicom, a naročito ne pred kamerama.
(Kurir)

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)