OD BIVŠE TRAŽIO DOZVOLU DA SE OŽENI MELINDOM: Bil Gejts je celog života ostao u vezi sa En, zajedno su odlazili na odmore
TEKST magazina Tajms iz 1997. godine ponovo je izazvao veliku pažnju javnosti, pre svega zbog detalja o bizarnom odnosu koji je Gejts zadržao sa svojom bivšom devojkom En Vinblad.

Foto: EPA
Tada je objavljeno da je Bil i dalje u dobrim odnosima sa svojom bivšom devojkom i da njih dvoje zajedno odlaze na odmore u Severnoj Karolini. Još veću pažnju je izazvalo to što je za njihove odmore znala i Bilova supruga Melinda.
Gejts je, govoreći o svojim odmorima sa En rekao da oni za to vreme razgovaraju o biotehnologiji.
- Delimo misli o svetu i sebi. I čudimo se kako smo, kao dve mlade uspešne osobe, započeli veliku avanturu na rubovima malo poznate industrije i ona nas je dovela u središte neverovatnog univerzuma. - govorila je En o svom odnosu sa Bilom.
Bil i En su se upoznali 1984. godine na računarskoj konferenciji. Dok su živeli u različitim gradovima, počeli su da idu na "virtuelne sastanke" tako što su odlazili da gledaju isti film u isto vreme i razgovarali o tome na svojim mobilnim telefonima. En ga je čak ubedila da na kratko prestane da jede meso.
Prekinuli su tri godine kasnije i tada je Bil počeo da se zabavlja sa Melindom. On je u razgovoru za magazin Tajm istakao da je, u trenutku kada je počeo da razmišlja o braku sa Melindom tražio blagoslov od En.
En je tada rekla Bilu da bi mu Melinda "dobro odgovarala jer je imala intelektualnu izdržljivost".
"Par" je čak i započeo zajednički posao i 1999. Bil je sa En sklopio partnerstvo u kompaniji Hummer Winblad Venture Partners.
En je udata za privatnog istražitelja iz San Franciska Edvarda Aleka Klina.
Podsetimo, Bil i Melinda Gejts su ranije ove nedelje objavili da se razvode nakon što je njihov brak "bespovratno slomljen", ali su potvrdili da će nastaviti rad u zajedničkoj fondaciji.
Preporučujemo


NEDA UKRADEN IMA PORUKU ZA GEJTSA: Bile, dođi da ostarimo zajedno! (FOTO)
05. 05. 2021. u 12:11

BUKTI RAT NA RELACIJI BUDIMPEŠTA-ZAGREB Sijarto Plenkoviću: Ti si lažov, hoćeš preko nafte da profitiraš od rata u Ukrajini!
ODNOSI između Mađarske i Hrvatske dodatno su se zaoštrili nakon što je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto optužio Zagreb za ratno profiterstvo. Hrvatski državni vrh je u petak oštro odbacio optužbe, a premijer Andrej Plenković uzvratio je nazvavši Sijarta "izuzetno bezobraznim".
27. 09. 2025. u 12:25

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

"POČIVAJ U MIRU" Bajić se oprostio od dragog kolege: "Neka ti je večna slava"
GLUMAC, reditelj i profesor glume Enver Petrovci preminuo je u 72. godini, 22. septembra.
27. 09. 2025. u 09:35
Komentari (0)