DVODNEVNA POSETA MAĐARSKOG PREMIJERA: Orban i danas u Banjaluci
DELEGACIJA Mađarske, predvođena premijerom ove države Viktorom Orbanom, boravi u dvodnevnoj poseti Banjaluci.

Foto: EPA
U Administrativnom centru Vlade Republike Srpske održani su sastanci sa predsednikom Republike Srpske Miloradom Dodikom i članovima Vlade Srpske.
Premijer Srpske Radovan Višković i ministar spoljnih poslova Mađarske Peter Sijarto potpisali su Zajedničku izjavu o saradnji Republike Srpske i Vlade Mađarske u kojoj dve strane potvrđuju nameru da ojačaju uzajamno korisnu saradnju institucija i privrednih subjekata.
Cilj je unapređenje privredne, naučno-tehnološke, obrazovne, kulturne i druge saradnje.
(RTRS)

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)