RAZGOVOR U BANJALUCI: Dodik se sastao sa ruskim akademikom Baburinom
PREDSEDNIK Republike Srpske Milorad Dodik sastao se danas sa istaknutim ruskim akademikom Sergejem Baburinom, čija će knjiga "Moralna država" biti promovisana u Banjaluci.

Foto: V. Tripić
- Imao sam danas posebno zadovoljstvo da razgovaram sa Baburinom. Razgovarali smo o njegovoj knjizi 'Moralna država', čija promocija će biti održana večeras u Akademiji nauka i umetnosti Republike Srpske - napisao je Dodik na platformi Iks.
Dodik je istakao da je s Baburinom, razmenio mišljenje o svim važnim društveno-političkim temama u Republici Srpskoj, regionu i svetu.

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

"OL STAR" SE MENjA IZ KORENA, Nikola Jokić će dobiti priliku da zablista kao nikada! (VIDEO)
NBA liga je donela odluku da iz korena promeni format "ol-star" meča, potvrdio je komesar lige Adam Silver.
04. 06. 2025. u 21:50

DA LI JE OVO PRAVI RAZLOG: Otkriveno zašto je Makron "dobio po nosu", Brižit ovo nije mogla da podnese (FOTO)
INTERNET nema milosti, a teorije zavere se nižu jedna za drugom...
05. 06. 2025. u 12:00
Komentari (0)