PRIZNAJ DA SI MUŠKO ĐUBRE: Nadežda Biljić besno poručila, pa okrenula novi list (FOTO)
FOLK ZVEZDA Nadežda Biljić nakon emotivne balade posvećene sinu Longu "Živi svoj život sine" spremila je za svoju publiku novu pesmu.

Foto: Privatna arhiva
Autor njene nove pesme je i ovog puta Mirko Ćajić u saradnji sa Bobanom Radosavljevićem.
Foto: Privatna arhiva
Ovog puta reč je o numeri bržeg ritma. koja je namenjena klubovima. Pesma nosi naziv "Đubre muško", a stihovi glase:
- Reci mi sad i priznaj sve da đubre muško ti si, da sve je s nama bila laž, da voleo me nisi.
Foto: Privatna arhiva
Autor je i ovog puta Mirko Ćajić u saradnji sa Bobanom Radosavljevićem, a i ova numera naći će se na Nadeždinom albumu prvencu koji je u priremi.
- Bili smo na snimanju pesme "Đubre muško" u studiju Mirka Ćajica, gde joj je najveću podršku pružao suprug Toma Panić, a Nadežda je u gluvoj sobi pevala sa osmehom na licu i u opuštenom izdanju.
Foto: Privatna arhiva
- Stiže klupska ženska himna, tako da žene spremite se da muškarcima koji vas na bilo koji način muče poručite: Odglumi, šmeker budi, jer opsovaću ti sve živo - zaključila je pevačica.
BONUS VIDEO:
POKREĆU ME NEPREDVIĐENE SITUACIJE | "Novosti" intervju | Miloš Radenković
Preporučujemo

ČETIRI ZEMLjE EU ODBILE TRAMPOV PLAN: Neće da kupuju američko oružje za Ukrajinu!
ČETIRI evropske zemlje odbile su da učestvuju u projektu predsednika SAD Donalda Trampa o kupovini američkog oružja za Ukrajinu.
16. 07. 2025. u 14:12

BEBA IZ SRBIJE SE UGUŠILA NAOČIGLED RODITELjA: Nezapamćena tragedija na Halkidikiju
BEBA iz Srbije, stara svega 13 meseci, iznenada je izgubila život u jednom ugostiteljskom objektu na Halkidikiju. Kako navode grčki mediji, ova nezapamćena tragedija odigrala se pred očima detetovih roditelja.
16. 07. 2025. u 14:33

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)