DOBILA VELIKU BITKU: Dragana Mirković uspela da vrati ono što joj je pripadalo
PRE nekoliko meseci folk divi Dragani Mirković ugašen je kanal na Jutjubu.
Foto Novosti
Nakon velike borbe, muzička zvezda je uspela da vrati svoj kanal i tu lepu vest je podelila i sa svojim fanovima na društvenim mrežama.
Foto: Printskrin Instagram/dragana_mirkovic
Da podsetimo da je ovaj kanal imao više od 300.000 pretplatnika i gotovo pola milijarde pregleda u trenutku kada je kanal oboren, ali sada ponovo fanovi Dragane Mirković njene spotove mogu da nađu na jednom kanalu. Inače, na ovom kanalu sada ima 240 klipova, spotova i snimaka.
Preporučujemo
ONI SU MOJI PRIJATELjI: Nući otkrio detalje saradnje sa svojim kolegama (FOTO)
30. 05. 2024. u 21:45
EKSKLUZIVNO ZA "NOVOSTI" - PRVA IZJAVA CECE: Evo šta je rekla nakon Anastasijinog i Nemanjinog venčanja (FOTO)
29. 05. 2024. u 14:53 >> 14:58
TRAMP NACRTAO NOVE METE, PRETI OD AMERIKE DO EVROPE! Šok u Karakasu, potpuni zaokret Madurove potpredsednice
SAD su u subotu u vojnoj akciji u Karakasu otele predsednika Venecuele Nikolasa Madura i njegovu suprugu Siliju Flores, koji su sprovedeni u Gradsku pritvorsku jedinicu u Njujorku, gde će im se suditi po optužnici za krijumčarenje narkotika. Pratimo uživo najnoviji razvoj događaja nakon dramatične američke operacije u Venecueli.
05. 01. 2026. u 08:27 >> 09:38
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)