HARIS DŽINOVIĆ SLAVI ROĐENDAN: Od svog sina dobio najlepši poklon (FOTO)
FOLK ZVEZDA Haris Džinović večeras u jednom prestoničkom restoranu proslavlja svoj 73. rođendan.

Foto: Novosti
Rođendanska torta je ostavila bez teksta pevača, koji je podelio nove, lepe vesti sa svojim fanovima. Naime, priznao je da je zaljubljen, a potom je otkrio detalje o porodici:
Foto: Novosti
- Danas sam proveo kao i svaki običan dan, nisam pridavao neki veliki značaj rođendanu. Nisam ništa poželeo, poželeću večeras, ali ne znam šta. Uglavnom su pristizale uobičajene čestitke. Sin Kan mi je prvi čestitao rođendan, odmah posle 12 sati je doneo tortu i svećice. Nikakav poklon nisam dobio, najveći poklon mi je doneo Kan, što se setio toga, što se angažovao oko toga, išao, tražio, kupio, doneo, upalio, čestitao. On je tu večeras naravno, Đina ne znam gde je, možda je tajno došla, a nije se najavila. Samo Kan i ja smo bili sinoć, Đina nije bila tu. Možda je Đina više nasledila od pevačkog talenta, a Kan nije, on trenira neki boks - rekao je Haris, pa progovorio o svom koncertu u Sava centru:
Foto: Novosti
- Kafane nikad neću biti sit. Dajem puno bakšiša. Na koncertu će biti gostiju, ali neću to da otkrivam. Trebalo bi da bude i novih pesama, ali ne obećavam. Zaljubljen sam u muziku, ona me nikada ne može prevariti, ona je sa mnom uvek, nema laži, nema prevara - rekao je Haris.
Foto: Novosti
- Šta bih sebi poželeo... Flašu dobrog vina, muzika, u to sam zaljubljen, ona me ne može prevariti nikad - završio je Haris.
Preporučujemo

NEDA UKRADEN O NOVIM PESMAMA: Za pravu ljubav nikada nije kasno (FOTO)
24. 09. 2024. u 08:05

U INAT DUŠMANIMA: Višnja Petrović i Uroš Živković postali pravi milioneri (FOTO)
24. 09. 2024. u 23:28

PUTIN I ZELENSKI DOLAZE NADOMAK SRBIJE?! Nove informacije o mestu susreta dvojice lidera
VIŠI zvaničnik u administraciji američkog predsednika Donalda Trampa rekao je da bi sastanak ruskog i ukrajinskog predsednika Vladimira Putina i Volodimira Zelenskog mogao da se održi u Mađarskoj, prenosi Rojters.
19. 08. 2025. u 11:18

"SRAM VAS BILO ZA SVE ŠTO RADITE" Vučić sa prezirom odgovorio Žaklini Tatalović na dobacivanja i upadice
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na upadice i dobacivanja novinarki N1 Žaklini Tatalović.
17. 08. 2025. u 14:28

IZ SVIH UGLOVA: 32 godine mlađa žena našeg glumca se skinula u bikini (FOTO)
MARIJA je objavila čitav niz fotografija. Ona je pozirala u bikiniju i fotografisala se iz svih mogućih uglova.
18. 08. 2025. u 22:13
Komentari (0)