NAJBOLJE IZ NOVOG BROJA TIPA: Jamaguči muku muči
PREDLOZI iz najnovijeg broja kladioničarskog lista Tip

FOTO: AP
- ALEN MAŠOVIĆ (Mačida, Japan 2)
JAMAGUČI– IVATA 2
- Kako da ne izdvojim dvojku na Ivatu, kada u Kupu i prvenstvu ima deset nanizanih pobeda. S druge strane, Jamaguči ima prosečan tim. Domaći teren mu i nije neka prednost, ako za protivnika ima lidera.
- BOJAN ZAJIĆ (Norveška)
ROZENBORG – KRISTIANSUND 1
- Rozenborg sezonu želi da završi mestom koje vodi na međunarodnu scenu. U velikom je zaostatku za vodećima, mada, posle prikazane igre na terenu Od Grenlanda, stekao sam utisak postoji mogućnost da im se priključi. Primljen pogodak u zaustavnom vremenu odvojio ga je od pobede, koja sada u okršaju sa konkurentom Kristiansundom ne bi smela da izostane.
- MILOŠ JOSIMOV (Finska)
KTP – MARIEHAMN GG
- Turbulencije na klupi KTP nisu uticale na rezultat u derbiju sa Oulom (1:1). Verujem da će novi trener, koji je do pre dva kola vršio funkciju pomoćnika, protiv Mariehamna znati da iz „svojih“ igrača izvuče najbolje.
- ZORAN MANOVIĆ (Švedska)
ELFSBORG – EREBRO 1
- Favoriti Malme i AIK su doživeli poraze u prošlom kolu. Iako u ovom kolu i jedni i drugi dočekuju rivale na svojim terenima, ne usuđujem se da ih izdvojim. Mislim da bi na tiketima jedino moralo da se nađe mesta za jedinicu Elfsborga u duelu sa poslednjim Erebrom. Domaćin je trijumfalno završio gostovanje Geteborgu (1:0) i ne bi bilo realno da ga protiv znatno slabijeg rivala zadesi kiks.
Preporučujemo

ITALIJANI SE UZDAJU U PREKALjENE ŠTOPERE Snaga "azura" u veteranima Kjeliniju i Bonučiju
10. 07. 2021. u 09:08

TEŠKO JE BEZ BOGDANA, JOKIĆ SE DANAS NEĆE FORSIRATI: Srbija nastavlja prvenstvo bez kapitena
KOŠARKAŠKA reprezentacija Srbije će se u četvrtom kolu grupe "A" sastati sa Češkom.
01. 09. 2025. u 08:00

TRANSFER BOMBA NA MARAKANI! Najnovije vesti iz FK Crvena zvezdu su oduševile "delije"!
Pojačanja koje je ovog leta dovela Crvena zvezda - danas su uvećana za momka koji bi trebalo da bude jedan od najvažnijih šrafova u ekipi kojom raspolaže trener Vladan Milojević.
02. 09. 2025. u 17:34

SINČINI NADENULI IME - ORJEN! Srpski reprezentativac i influenserka postali roditelji (FOTO)
JELENA i Nemanja Vico su po drugi put postali roditelji u kratkom vremenskom razmaku.
02. 09. 2025. u 13:48 >> 13:48
Komentari (0)