KOSTIĆ POGURAO AJNTRAHT: Grujićev Porto poražen u Francuskoj!

09. 03. 2022. u 21:37

FUDBALERI Ajtrahta slavili su protiv Betisa rezultatom 2:1, a strelac u prvom meču osmine finala Lige Evrope bio je i Filip Kostić.

КОСТИЋ ПОГУРАО АЈНТРАХТ: Грујићев Порто поражен у Француској!

Filip Kostić bio je strelac vodećeg gola u 14. minutu duela.

Španci su potom zaigrali agresivnije, a gol im je doneo Nabil Fekir u 30. minutu meča.

Samo dva minuta kasnije Kamada je postavio konačan rezultat.

U drugom poluvremenu oba tima su nastavila sa agresivnom igrom, ali do kraja utakmice nije bilo novih golova pa je rezultat ostao nepromenjen.

Olimpik Lion slavio je na gostovanju Portu rezultatom 1:0 i stekao lepu prednost pred revanš u Francuskoj.

Odlučujući trenutak na meču desio se u 59. minutu, kada je sjajni Ekambi uspeo da se izbori sa dvojicom defanzivaca Porta i sjajno uposli Lukasa Paketu koji je rutinski poslao loptu u mrežu protivnika.

Porto je uspeo da postigne gol u 95. minutu, strelac je bio defanzivac Mbemba, ali je on poništen zbog ofsajda, pa je tako rezultat ostao nepromenjen.

BONUS VIDEO: Ovo su fudbaleri sa najvećim zaradama