JEŠIĆ POGINUO, ZVEZDA ŽALI, ALI... Crveno-beli uputili saučešće bez pominjanja Partizana
TRAGIČNA vest o tome da je poginuo bivši igrač i trener Partizana Miodrag Ješić pogodila je sve zaljubljenike u sport u Srbiji, a reagovao je tim povodom i najveći rival crno-belih, fudbalski klub Crvena zvezda.

foto: EPA
Crveno-beli su se ovim povodom oglasili na društvenim mrežama.
Na zvaničnom Instagram nalogu FK Crvena zvezda posvećenom Zvezdinim legendama objavljeno je sledeće obaveštenje, u kome nije navedeno ime kluba iz Humske, FK Partizan, već je on samo nazvan "crno-beli":
- FK Crvena zvezda sa velikim žaljenjem obaveštava javnost da nas je napustilo još jedno fudbalsko ime, a reč je o Miodragu Ješiću, bivšem fudbaleru i treneru crno-belih, OFK Beograda i brojnih drugih klubova. Naš klub izražava najdublje saučešće porodici Ješić. Neka mu je večna slava! - ističe se u saopštenju na pomenutom drugom po važnosti Instagram kanalu crveno-belih, koji ima 22,7 hiljada pratilaca, dok onaj osnovni ima 549.000.
Podsetimo, Miodrag Ješić (64) poginuo je danas u saobraćajnoj nesreći na putu Ruma - Jarak.
Kao igrač je crno-beli dres nosio od 1980. do 1985. godine, dok je kao trener na klupi Partizana bio u dva navrata, najpre u sezoni 1999/2000, a onda i 2006/2007.
Preporučujemo

LUDI VEČITI DERBI, KAO NIKADA PRE! Crvena zvezda nokautirala Partizan u istorijskom okršaju
08. 12. 2022. u 22:23 >> 22:36

"NE SMEMO MI KAO SRBI!" Selektor Hrvata pred meč sa Brazilom otvoreno i o "orlovima"
08. 12. 2022. u 16:06

VLAHOVIĆ SE DOKAZAO TUDORU! Srpski as svojim golova "vrši pritisak" na Hrvata da ga uvrsti među startnih 11 protiv Reala
DERBI osmine finala Svetskog klupskog prvenstva odigraće Real Madrid i Juventus koji se sastaju na "Hard rok stadionu" u Majamiju (21.00).
01. 07. 2025. u 10:34

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (3)