EDIN DŽEKO NAPUSTIO INTER: ''Dijamant'' ima novi klub, igraće i protiv Crvene zvezde
Edin Džeko je napustio Inter i potpisao dvogodišnji ugovor sa turskim prvoligašem.
FOTO: AP/Tanjug
Zvanično, Edin Džeko će pojačati Fenerbahče, objavio je turski klub na društvenim mrežama.
Nekadašnji fudbaler Sitija je sleteo u Istanbul i ostaje mu samo da prođe lekarske preglede, nakon čega će staviti potpis na dvogodišnji ugovor.
Reprezentativac Bosne i Hercegovine ima 37 godina, na 101 meču za ''neroazure'' dao je 31 gol i upisao 15 asistencija. Pre Intera igrao je za Romu, Mančester siti, Volfzburg, Teplice i Željezničar.
Tokom predstojećeg leta Fenerbahče će odigrati i meč sa Crvenom zvezdom, na turniru u Rusiji koji organizuje FK Zenit.
BONUS VIDEO: Geri Lineker: Džud Belingem je pravi vođa, napravio je sjajan potez
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NAVIJAČI U ČETIRI UJUTRU ČEKALI SELEKTORA DA SE OBRAČUNAJU! Haos zbog ispadanja sa Mundijala (VIDEO)
Reprezentacija Južne Koreje doživela je neuspeh na Mundijalu pošto nije prošla grupu, što je razbesnelo njihove navijače.
30. 06. 2026. u 15:24
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
Radeta kritikovali zbog rasizma, sada ga citiraju i hvale
AFRIČKE selekcije jedna za drugom završavaju svoje učešće u 1/16 finala Svetskog prvenstva. Posle Južne Afrike, Obale Slonovače, Konga i Senegal pakuje kofere iz SAD, Kanade i Meksika.
02. 07. 2026. u 21:10
Komentari (1)