KEJNOV DEBI U LIGI KAO IZ SNOVA: Englez je ''gladan'' golova i trofeja, Bajern započeo odbranu titule

19. 08. 2023. u 08:14

Branioci titule prvaka Nemačke, fudbaleri Bajerna, pobedili su kao gosti Verder (4:0) u prvom kolu Bundeslige, uz odličnu partiju Harija Kejna, koji je postigao gol i upisao asistenciju.

КЕЈНОВ ДЕБИ У ЛИГИ КАО ИЗ СНОВА: Енглез је гладан голова и трофеја, Бајерн започео одбрану титуле

Doskorašnji kapiten Totenhema je već u četvrtom minutu asistirao Liroju Saneu, da bi golom u 74. minutu, posle dodavanja Alfonsa Dejvisa, duplirao prednost Bajerna.

Novim golom Sane je u 90. minutu povećao na 3:0 posle asistencije rezerviste Tomasa Milera. Dejvis je stigao i do druge asistencije na meču, u četvrtom minutu nadoknade, kad je dodavanjem omogućio Matisu Telu da se upiše u strelce.

BONUS VIDEO: Arena svedočila sjajnoj igri Srbije