JAVOR BROJAO DO ČETIRI: Ivanjičani ubedljivo pobedili Voždovac

27. 11. 2023. u 18:25

FUDBALERI Javora ubedljivo su pobedili Voždovac sa 4:0 u Ivanjici u poslednjoj utakmici 16. kola Superlige Srbije.

ЈАВОР БРОЈАО ДО ЧЕТИРИ: Ивањичани убедљиво победили Вождовац

Fantastičan meč odigrao je Ibrahim Tanko koji je učestvovao u sva četiri pogotka svog tima i to sa dve asistencije i dva gola.

Javor je odlično završio prvo i počeo drugo poluvreme. Igrao se 43. minut kada je Radivoj Bosić savladao Andriju Katića. Isti igrač je u 48. minutu duplirao prednost domaćina.

Pomenuti Tanko je potom postigao dva pogotka i tako stavio tačku na ovaj meč i veoma ubedljivu pobedu Javora.

Tim iz Ivanjice je sada osmi na tabeli sa 20 bodova, "zmajevi" su na 11. poziciji sa 18 bodova.

BONUS VIDEO: Vatromet i slavlje "orlova" - Srbija je na EURO nakon 24 godine