ANĆELOTI: ''Real ima kvalitet da podigne pehar Lige šampiona''
Trener fudbalera Reala Karlo Anćeloti izjavio je večeras da njegov tim kvalitet da osvoji Ligu šampiona i dodao da će madridski klub ići na pobedu protiv Uniona u Berlinu.

Foto: EPA
Fudbaleri Reala gostovaće sutra Unionu u Berlinu u meču šestog kola grupe C Lige šampiona. Madridski klub je prvi na tabeli sa 15 bodova, a još ranije je obezbedio prvo mesto i plasman u osminu finala LŠ.
- Ostvarili smo cilj, pošto smo osvojili prvo mesto na tabeli. Želimo da grupnu fazu završimo na visokom nivou. Ovo je posebno takmičenje. Naš plan je da sutra odigramo dobro i da pobedimo - rekao je Anćeloti, prenosi zvanični sajt kluba.
On nije želeo da otkrije sastav za meč sa Unionom.
- Izabraću najboljih 11. Oni koji su igrali protiv Betisa i koji nisu umorni biće u timu protiv Uniona. Međutim, ima onih koji se nisu u potpunosti oporavili. Oni će odmarati. Ako budem rotirao to će da bude zato što neki igrači mogu da imaju problem - dodao je trener Reala.
Anćeloti je rekao da je Real uvek kandidat za osvajanje LŠ.
- Uradili smo sjajan posao u grupnoj fazi. Uvek je teško osvojiti Ligu šampiona, ali mislim da imamo kvalitet da se borimo do kraja i osvojimo ovo takmičenje - zaključio je Anćeloti.
Utakmica između Uniona i Reala biće odigrana sutra od 21 sat u Berlinu.
BONUS VIDEO: POSLE 7 GODINA PENZIJE Ana Ivanović se vratila tenisu - Nadalova sestra poslala poziv
Preporučujemo

TADIĆ I DžEKO IM ''DOŠLI GLAVE''! Bešiktaš odstranio petoricu igrača iz prvog tima
11. 12. 2023. u 15:16

EVROPSKI KLASIK: Nemci i Portugalci biju bitku za plasman u finale Lige nacija
Fudbalska Evropa okreće pogled ka Minhenu, gde se večeras od 20.45 igra prvo polufinale Lige nacija – duel između Nemačke i Portugala.
04. 06. 2025. u 07:00

ROLAN GAROS, NAJNOVIJE VESTI: Janik Siner "napustio teren" posle nepuna dva sata - više i "nije hteo da se zadržava"
Rolan Garos 2025, drugi teniski grend slem turnir u sezoni, ušao je u završnicu, a danas su ostvareni neki zanimljivi rezultati.
04. 06. 2025. u 18:25

UČENICI BILI ZABEZEKNUTI: Šta je nastavnica obukla - odmah je slikali, fotke su obišle svet
NASTAVNICA Veronika Dukju potrudila se da vizuelizuje svoju lekciju iz anatomije. Njen potez oduševio je hiljade korisnika društvenih mreža, na kojima su se proširile fotografije sa njenog časa.
04. 06. 2025. u 10:42
Komentari (0)