VELIKO POJAČANJE ZA BAJERN: Krilni fudbaler promenio ligu - iz Engleske Premijer u Bundesligu
Sada već bivši igrač Kristal Palasa, Majkl Olise, novi je fudbaler minhenskog Bajerna.

FOTO: EPA
Francuz je za Kristal Palas je odigrao 82 utakmice u Premijer ligi, a postigao je deset golova prošle sezone na svega 19 mečeva koliko je odigrao.
Do sada još uvek nije debitovao u dresu ''trikolora'' ali se očekuje da bude u timu na Olimpijskim igrama nakon što ga je Tijeri Anri stavio na širi spisak igrača.
BONUS VIDEO: FRKA, ALI NE VELIKA: Manji požar u metro stanici kod koje su okupljeni srpski navijači u Minhenu
Preporučujemo

CSKA I PARTIZAN BRATSKI: Ruski velikan ukrasio stadion pred meč sa crno-belima (FOTO)
07. 07. 2024. u 17:42

NEMAČKA JE ZEMLjA FUDBALA: EURO 2024 ubedljivo najgledaniji u istoriji
07. 07. 2024. u 15:22

POGODILI SMO TRI U NIZU!!! Evo današnjeg Tip "sigurica tiketa" sa nove tri realne kvote
OSTVARILI smo het-trik, idemo po poker!
21. 07. 2025. u 08:08

HAOS! Na Marakanu stižu navijači od kojih ceo Balkan strepi i koji prave bolje koreografije od "delija"?! (FOTO/VIDEO)
Ko pravi najbolje koreografije na Balkanu? Mnogi balkanski navijači će reći - Zvezdine "delije". Ali, uskoro bi one mogle da "odmere snage" sa nekim ko je i sam impresivan po tom pitanju. A ko je, za mnoge balkanske navijače, istinski strah i trepet.
21. 07. 2025. u 17:00

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)