"GANULA ME JE PORUKA SAIGRAČA": Oglasio se fudbaler Čukaričkog koji je operisan u Belgiji
FUDBALER Čukaričkog Vukašin Jovanović uspešno je podvrgnut operaciji prednjih ukrštenih ligamenata kolena u Antverpenu, saopštio je danas beogradski klub.
FOTO: M. Vukadinović
- Sve je proteklo u najboljem redu, operisao me je doktor Koen Lage, koji je to učinio i pre dve godine, u istoj klinici. Imam veliko poverenje u njega, zaista mu dugujem zahvalnost. U narednu sredu se vraćam u Beograd i potom počinjem proces oporavka, rekao je Jovanović, preneo je zvanični sajt kluba.
Jovanović se povredio 23. februara tokom duela 24. kola Superlige Srbije između Čukaričkog i Jedinstva (1:0).
- Želeo bih najpre da zahvalim upravi, u mom slučaju dokazali su koliko je Čukarički veliki klub, to se vidi u ovakvim slučajevima. Takođe, ganula me je poruka igrača koji su ispisali na majicama pred početak meča sa Radničkim, verujte posle toga sve je bilo mnogo lakše. Biću uz ekipu, dok traje oporavak biću najveći navijač Čukaričkog, dodao je Jovanović.
Preporučujemo
ROMA BI DA SE VRATI MEĐU TOP ČETIRI: "Vučica" ide na noge tradicionalno povoljnom protivniku
Nakon što su overili plasman u osminu finala Lige Evrope, fudbaleri Rome vraćaju fokus na Seriju A i večeras gostuju Udinezeu, tradicionalno povoljnom rivalu za "vučicu" (20.45).
02. 02. 2026. u 08:00
KARLOS ALKARAZ OVO NIJE OČEKIVAO: Evo šta mu je Novak Đoković poslao posle finala Australijan opena 2026!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, ali je potom iznenadio Španca kada su se reflektori na Rod Lejver areni ugasili.
01. 02. 2026. u 18:47
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)