PROMENJEN TERMIN FINALA KUPA SRBIJE! Evo kada će na teren Crvena zvezda i Vojvodina
Finale Kupa Srbije između Crvene zvezde i Vojvodine neće biti odigrano u prvobitnom terminu.

FOTO: FSS
Kako saznaje Meridian sport, finale Kupa Srbije između Crvene zvezde i Vojvodine, pomereno je za dan ranije. Umesto četvrtka 22. maja, kako je najpre planirano, utakmica će biti na programu u sredu 21. maja od 17 časova.
Beogradski crveno-beli pokušaće da odbrane tron iz prethodne sezone i osvoje petu uzastopnu duplu krunu, dok se "Stara dama" iz Novog Sada nada prvom trofeju posle pola decenije i plasmanu u kvalifikacije za Ligu Evrope.
REGISTRUJ SE I PREUZMI 5.000 DINARA ZA TIKETE
BONUS VIDEO: DA ČUJE CEO SVET: Ovo su srpski olimpijci pevali na brodu tokom otvaranja Olimpijskih igara
Preporučujemo

"DELIJE" SE OGLASILE POVODOM IZBORA: Vanredno saopštenje navijača Crvene zvezde
11. 05. 2025. u 14:03

MNOGI U ŠOKU: Novi papa, Lav XIV, igra tenis - snimljen i za koga navija! (VIDEO)
11. 05. 2025. u 13:21

IGRAO U PREMIJER LIGI, SADA STIŽE U BEOGRAD: Crvena zvezda isčekuje novo pojačanje, sve spremno!
11. 05. 2025. u 11:10 >> 11:11

DRAMA U NAJAVI? Bajern je već prošao dalje, ali "orlovi" bi mogli da imaju stresno veče
DANAŠNjI program Svetskog klupskog prvenstva otvoriće Benfika i Bajern Minhen koji se sastaju u Sinsinatiju od 21.00.
24. 06. 2025. u 14:32

BALKAN GLEDA I NE MOŽE DA VERUJE: Evo šta su uradili crnogorski navijači u Bosni
Srbija i njeni navijači, a često i Hrvatska i tamošnji tifozi, često su razlog da se najnovije vesti o navijačima sa Balkana probiju u svetske medije baš iz neke od te dve države. Ali, ovoga puta tu "glavnu ulogu" uzeli su im "kolege" iz Crne Gore i Bosne i Hercegovine.
24. 06. 2025. u 15:16

HAOS U HRVATSKOJ: Zagreb u blokadi, zatvaraju se 3 glavna mosta, a saobraćaj se obustavlja zbog koncerta Tompsona
VEĆ JE počelo fazno obustavljanje saobraćaja u oblasti oko Hipodroma - 11 dana pre koncerta.
24. 06. 2025. u 12:24
Komentari (0)