LALATOVIĆ: Dva igrača Standarda zarađuju kao ceo naš tim, pokazali smo im koliko smo veliki!
FUDBALERI Vojvodine poraženi su sa 2:1 na gostovanju Standardu u Liježu.
Foto: N. Karlić
Imali su svojih prilika igrači iz Novog Sada, ali su ih jeftino primljeni golovi iz njihovih grešaka koštali podviga. Nakon meča Nenad Lalatović sumirao je utiske.
"Mi smo imali bolje šanse, kao što sam rekao i juče oni su veliki klub, ali smo i mi. Rekli smo da se nećemo braniti i napali smo StandardIzjednačili smo na vreme, primili smo gol iz penala, da li je bio ili ne - ne znam, pokazali smo da igramo dobar fudbal. Zaslužili smo penale, po šansama smo mogli da dođemo do izjednačenja, posebno na kraju. Pokazali smo dobar fudbal, iako njihova dva igrača zarađuju kao ceo naš tim", rekao je Nenad Lalatović.
Smatra trener "lala" da je Vojvodina u najmanju ruku zaslužila penale.
"Vidite kako se Standard s takvim budžetom raduje, uplašili su se da ne ispadnu, kupuju vreme, videli ste reakciju njihove uprave. Doživljavali su kao da igraju protiv male Vojvodine, ali pokazali smo im da smo veliki. Moji momci su zaslužili penale, pa da vidimo ko je bolji. Jedva su izvukli živu glavu na kraju", rekao je Lalatović, ukazujući na momenat kada je Čović tukao glavom, a golman domaćina refleksno skinuo zicer.
Pratite "Novosti sport" na Fejsbuku
Preporučujemo
LALATOVIĆ IZVEO NAJJAČI SASTAV: Vojvodina napada Belgijance, bez bele zastave u Liježu!
24. 09. 2020. u 19:22
VOJVODINA SAZNALA RIVALA: Novosađani u trećem kolu kvalifikacije za LE idu u Belgiju
17. 09. 2020. u 23:08
VOJVODINA SAZNALA RIVALA: Novosađani u trećem kolu kvalifikacije za LE idu u Belgiju
17. 09. 2020. u 23:08
NAPAD NA VELIKI STANDARD: Vojvodina startuje u kvalifikacijama za Ligu Evrope
24. 09. 2020. u 09:31
KERIK JE PREPORODIO JUNAJTED: Mančester ima priliku da se učvrsti na četvrtom mestu, ali "karamele" se neće predati bez borbe
VAŽAN ponedeljak u Premijer ligi donosi duel na "Hil Dikinson" stadionu gde Everton želi da po prvi put posle sezone 2013/14 upiše dve pobede nad razizgranim Mančester junajtedom u istom šampionatu.
23. 02. 2026. u 08:00
RUSI SE OVOME NISU NADALI: Pola Rusije besno zbog onog što se desilo u Beogradu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za Rusiju - vezane su i za Beograd, Srbiju.
23. 02. 2026. u 20:02
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (5)