KEJN SE VRATIO I UŠAO U ISTORIJU: Pobeda Totenhema protiv VBA
FUDBALERI Totenhema savladali su Vest Bromvič sa 2:0 u prvoj utakmici nedeljnog programa 23. kola Premijer lige.
Foto: EPA-EFE/ Justin Tallis / POOL
Strelci za Spurse bili su Hari Kejn u 54. minutu i Hjong-min Son četiri minuta kasnije.
Vratio se kapiten i najbolji igrač Totenhema posle dve utakmice pauze u tim i odmah pomogao ekipi da prekine seriju od rti poraza.
pored toga, Kejn se golom izjednačio na drugom mestu večite klupske liste strelaca sa 208 golova. Toliko ima i Bobi Smit, a legendarni Džimi Grivs beži im 54 gola. Svakako dostižno za 27-godišnjeg Kejna, pod uslovom da ostane u Totenhemu još dve do tri sezone.
Totenhem je sedmi sa 36 bodova, VBa je 19 sa 12, samo jednim bodom više od fenjeraša Šefild junajteda.
Preporučujemo
MURINjO ODJAVIO NOVINARKU SKAJA: Dobro pitanje, ali ti neću odgovoriti na njega
05. 02. 2021. u 16:03
ROMA BI DA SE VRATI MEĐU TOP ČETIRI: "Vučica" ide na noge tradicionalno povoljnom protivniku
Nakon što su overili plasman u osminu finala Lige Evrope, fudbaleri Rome vraćaju fokus na Seriju A i večeras gostuju Udinezeu, tradicionalno povoljnom rivalu za "vučicu" (20.45).
02. 02. 2026. u 08:00
SVI U ŠOKU! Reprezentativka Srbije ima rak, doktori dijagnostikovali karcinom - svi se mole za nju!
Najnovije vesti iz srpskog sporta su uzdrmale mnoge.
02. 02. 2026. u 20:00
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)