BIVŠI NAPADAČ PARTIZANA U PREMIJER LIGI: "Presrećan sam što sam došao u klub sa takvom istorijom"
Nekadašnji napadač Partizana Dejan Georgijević potpisao je jednoipogodišnji ugovor sa mostarskim Veležom.
FOTO: FK Velež
– Presrećan sam što sam došao u klub sa takvom istorijom. Pratio sam rezultate, svidela mi se ideja trenera i želim da napredujem. Ciljevi kluba su se poklopili sa mojim i odlučio sam da dođem. Odgovara mi stil igre i to što se igra fudbal sa posedom lopte i što je napadačka igra. Jedva čekam da zaigram, rekao je Georgijević.
Georgijević je karijeru počeo u Zemunu, a potom ga je put vodio u Teleoptik, Spartak, Inđiju, Voždovac, Ferencvaroš, Partizan i Irtiš.
Preporučujemo
PAVKOV OPRAVDAO POVERENjE: Odgovorio brzo Abdulaj Sise, neverovatno drugo poluvreme (VIDEO)
07. 02. 2021. u 14:20 >> 14:28
PORAZ OD BRODARCA: Pripreme fudbalera Sloge iz Kraljeva za nastavak sezone
07. 02. 2021. u 13:58
JUNAJTED JE U NALETU: Fulam dolazi na "Old Traford" u pravom trenutku za "crvene đavole"
Mančester junajted nastavlja snažan uspon pod vođstvom Majkla Karika i u nedelju popodne na "Old Trafordu" dočekuje Fulam, u meču koji može dodatno učvrstiti poziciju „crvenih đavola“ u borbi za Ligu šampiona.
01. 02. 2026. u 07:40
KARLOS ALKARAZ OVO NIJE OČEKIVAO: Evo šta mu je Novak Đoković poslao posle finala Australijan opena 2026!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 nisu bile kakve se Srbija nadala, Novak Đoković je izgubio od Karlosa Alkaraza, ali je potom iznenadio Španca kada su se reflektori na Rod Lejver areni ugasili.
01. 02. 2026. u 18:47
"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
01. 02. 2026. u 09:13
Komentari (0)