SRBI VLADAJU EVROLIGOM: Samo jedan predstavnik "večitih" u top 50
KOŠARKAŠI Crvene zvezde i Partizana bili su aktivni u prelaznom roku, a Evroliga je jednog od igrača "večitih" rivala uvrstila u projektovanih 50 najboljih igrača Evrolige u narednoj sezoni.

FOTO: M. Vukadinović
U istraživanju portala "Basketnews" samo jedan košarkaš beogradskih "večitih" je odabran među 50 najboljih igrača. U pitanju je Kevin Panter, on je 32. mesto na listi. Na njoj su i Marko Gudurić (50), kao i Miloš Teodosić (41).
- Znamo svi Kevina Pantera kao vrhunskog strelca kada je odigrao najbolji evroligašku sezonu za Milan (14,3 poena). Pokazao se kao lider grupe, postao je model igrača za mlade košarkaše Partizana i ima gigantsko poverenje od Željka Obradovića. Partizan traži poboljšanje u drugoj Željkovoj sezoni, a dosta toga će biti na leđima Kevina Pantera, stoji na sajtu ovog portala.
Nikola Kalinić je na 25. mestu, a Nemanja Bjelica na 20. mestu, Vladimir Lučić nalazi se poziciju ispred njega.
Najbolji igrač Evrolige u izboru ovog sajta jeste Vasilije Micić, koji predvodi top 10 listu, a zanimljivo da je u istom istraživanju predviđeno da će prvi otpušten biti Dejan Radonjić.
Portal se u anketi oslanja na mišljenje trenera, skauta i novinara.
BONUS VIDEO: Trening Pešićevih "orlova" tokom Evropskog prvenstva u košarci
Preporučujemo

NAPLAĆENI SVI DUGOVI IZ PROŠLOSTI: Moćna Zvezda nokautirala Ferencvaroš, Mađari ovo nikada neće zaboraviti
06. 10. 2022. u 20:40 >> 20:40

KAKAV PARTIZAN? STRAŠAN PARTIZAN! Crno-beli šokirali Nemce usred Nemačke i izbili na prvo mesto
06. 10. 2022. u 22:54 >> 22:54

NAPLATA DUGOVA: PSŽ nije zaboravio poraz iz finala Lige šampiona 2020. godine i više je nego spreman da se osveti Bavarcima
DERBI četvrtfinala Svetskog klupskog prvenstva večeras će od 18 časova na "Mereceds benz stadionu" u Atlanti odigrati PSŽ i Bajern Minhen.
05. 07. 2025. u 07:20

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

KAKO JE PERKOVIĆ POSTAO TOMPSON: Nadimak dobio u ratu
MARKO Perković Tompson gostovao je u emisiji Željke Ogreste na HRT-u 1997. godine. Tada je otkrio kako je nastao nadimak Tompson.
05. 07. 2025. u 10:35
Komentari (0)