EVROLIGA NE PRAŠTA: Partizan dobio loše vesti pred Albu

Марко Паунић
Marko Paunić

28. 02. 2023. u 11:49

Disciplinska komisija košarkaške Evrolige kaznila je Partizan sa 4.500 evra zbog incidenata navijača na meču 25. kola protiv Fenerbahčea.

ЕВРОЛИГА НЕ ПРАШТА: Партизан добио лоше вести пред Албу

FOTO: ABA liga

"Crno-beli" su prošle nedelje u Beogradu poraženi od turskog kluba 97:94.

"Partizan je kažnjen sa 4.500 evra po članu 29.2.h) Disciplinskog kodeksa Evrolige zato što su navijači ubacivali predmete na teren na meču sa Fenerbahčeom", navodi se u saopštenju Evrolige.

Evroliga je prošle nedelje kaznila "crno-bele" sa 2.500 evra, pošto su pristalice Partizana ubacivale predmete na teren na meču sa Bajernom u Minhenu.

Partizan je trenutno šesti na tabeli Evrolige sa skorom 13-12. "Crno-beli" će u četvrtak na svom terenu igrati sa Albom u 26. kolu Evrolige.

BONUS VIDEO: "Muzičko" zagrevanje košarkaša Srbije pred meč sa Grčkom

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! Orlovi izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.

13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40

Komentari (0)

Štednja – najpouzdaniji način da svoje planove pretvorite u stvarnost