ACA PETROVIĆ ODUŠEVLJEN ''GROBARIMA'': ''Nestvarni, neponovljivi i jedinstveni''
Selektor Hrvatske reprezentacije Aleksandar Aco Petrović bio je gost na jučeranjem meču između Partizana i Reala.

Aco Petrović foto: N.Paraušić
Imao je Aco Petrović motiv više da isprati okršaj dve evroligaške ekipe, najviše zbog jednog od ključnih igrača Hrvatske Marija Hezonje, ali baš kao i Mario, ni Petrović nije ostao imun na atmosferu koju prave navijači crno-belih iz nedelje u nedelju u ''Štark Areni''.
- Ambijent koji KK Partizan ima na svojim euroligaškim utakmicama je nestvaran, neponovljiv i jedinstven - objavio je selektor Hrvatske na svom Tviter nalogu uz fotografiju navijača.
Petrović je i ranije isticao oduševljenje igrama Partizana i ambijentom navijača, naročito u Evroligi, pa je sasvim sigurno pun utisaka napustio Beograd.
BONUS VIDEO: Ovacije "delija", Novak Đoković bodri Zvezdu protiv Valensije
Preporučujemo

ZVEZDA ZOVE NAJMLAĐE NAVIJAČE: Sjajna akcija i besplatan ulaz za decu protiv Mladosti
30. 03. 2023. u 18:40

HEZONjA ODUŠEVLjEN GROBARIMA: Košarkaš Reala se zahvalio navijačima Partizana (VIDEO)
01. 04. 2023. u 09:43

KVITOVA U FINALU NAKON GODINU DANA: Čehinja napada titulu u Majamiju
01. 04. 2023. u 12:38 >> 12:47

PRIPREMA ZA REVANŠ SA LEHOM: Zvezda ima luksuz da odmara nekoliko prvotimaca kako bi bili spremni za novi obračun sa Poljacima
NAJZANIMLjIVIJI meč četvrtog kola Superlige Srbije gledaćemo večeras na "Stadionu Rajko Mitić" gde će od 20 časova koplja ukrstiti Crvena zvezda i TSC.
09. 08. 2025. u 09:17

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

IMAO 609 KG, DANAS 68: Neverovatno KAKO sad izgleda nekad najteži tinejdžer sveta i drugi najteži čovek u istoriji (FOTO)
PRE više od deset godina, ime Kalid Bin Mohsen Šari iz Saudijske Arabije obišlo je svet kada je postao poznat kao najdeblji tinejdžer na planeti, a ujedno i drugi najteži čovek svih vremena.
09. 08. 2025. u 12:33
Komentari (0)