JOŠ JEDNA NBA ZVEZDA OTKAZALA MUNDOBASKET: Košarkaš Los Anđeles lejkersa odabrao individualne treninge pre reprezentacije
Košarkaš Los Anđeles lejkersa Rui Hačimura saopštio je da neće igrati za selekciju Japana na predstojećem Svetskom prvenstvu, prenose američki mediji.

FOTO: Tanjug/AP
Hačimura je član LA lejkersa od januara 2023. godine, a pre toga je skoro četiri godine igrao za Vašington. On je najbolji japanski košarkaš, ali je istakao da će propustiti Mundobasket pošto želi da se tokom leta usredsredi na NBA karijeru. On je trenutno ograničeno slobodan agent.
- Bila je to teška odluka, ali posle prošle sezone i dugog plej-ofa, rešio sam da kao prioritet postavim buduću NBA karijeru i da se spremim za prvi put kada sam slobodan agent. Usredsrediću se na trening i spremiću svoje telo za narednu sezonu - rekao je Hačimura.
Mundobasket je na programu od 25. avgusta do 10. septembra u Japanu, Indoneziji i Filipinima. Japan je u grupi sa Nemačkom, Finskom i Australijom.
BONUS VIDEO: Partizan je šampion ABA lige
Preporučujemo

ODLAŽE SE BARSELONINO SLAVLjE: Očekujemo pobedu domaćina uz minimalno tri gola na meču
IAKO je titula praktično izgubljena, Real Madrid će protiv Majorke tražiti pobedu kojom bi bar za 24 sata odložio promociju Barselone u novog prvaka Španije.
14. 05. 2025. u 08:19 >> 18:31

HRVATI ZGROZILI EVROPU: Evo šta su uradili stranim turistima u Zagrebu (VIDEO)
Najnovije vesti iz Hrvatske su, po tu zemlju, vrlo neprijatne.
14. 05. 2025. u 20:00

"JA NE MOGU DA NASTAVIM BEZ TEBE" Potresna objava Nataše Ninković: "Ovo je najusamljeniji dan mog života" (FOTO)
NEMA dana kad ne misli na svoju majku...
14. 05. 2025. u 11:32
Komentari (0)