BUDUĆNOST DOBILA POJAČANJE PRED ZVEZDU: Podgoričani jači za iskusnog Amerikanca
Košarkaši Budućnosti dočekaće Crvenu zvezdu u okviru 19 kola ABA lige. U duel sa Zvezdom Podgoričani će ući jači za iskusnog beka Alerika Frimena koji je letos došao kao veliko pojačanje u ekipu Budućnosti, ali ga je povreda tokom priprema odvojila na nekoliko meseci od terena.
FOTO: EPA
- Odlično se osećam. Veoma sam srećan što sam se vratio, što opet igram košarku. Srećan sam i što mogu da pomognem timu. Mojim nogama je možda potrebno vreme da uhvate ritam, ali osećaj je bio dobar.
Bilo je teško gledati košarku uopšte, kad znate da vam je potrebno dosta vremena da se vratite. Nisam mogao da pomognem momcima, a bilo mi je teško zbog svega što se dešavalo, jer sam želeo da budem tu. Srećan sam što sam sada ovde i nadam se da ću imati pravi kraj sezone.
Crvena zvezda je jak tim, igra na visokom nivou. Očekujem da ćemo dobiti veliku energiju sa tribina, nadam se da će navijači napuniti dvoranu do vrha. Biće to utakmica visokog ritma, fizički zahtevna protiv veoma dobrih igrača, ali i mi smo takvi i uzbuđeno dočekujemo meč - poručio je Frimen.
BONUS VIDEO: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
NBA LEGENDA HVALI NIKOLU I PRIZNAJE: Plakao sam zbog Jokića i Denvera (VIDEO)
03. 02. 2024. u 17:06 >> 17:24
"NE RADITE TO, NE LAŽITE SEBE"! Trener Nikola Jokića očitao Amerima lekciju (VIDEO)
03. 02. 2024. u 14:22
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)