TRENER ZVEZDE ODUŠEVIO NAVIJAČE: Pogledajte šta je Sferopulos uradio pred uskrs(FOTO)
Košarkaše Crvene zvezde očekuje nastavak plej-of serije protiv ekipe Mege, ali njihov strateg Janis Sferopulos nije zaboravio na praznik koji nam predstoji sutra.

FOTO: Tanjug
Grčki trener je putem društvenih mreža čestitao Uskrs koji sledi na tri jezika grčkom, engleskom i srpskom.
Podsetimo, Crvena zvezda je savladala ekipu Mege u prvom meču polfinala plej-ofa regionalne ABA lige rezultatom 103:73, a sledeći meč je na programu u utorak od 20 časova u hali "Ranko Žeravica".
BONUS VIDEO: Košarkašice Mege osvojile Kup pobedom nad Partizanom
Preporučujemo

DA LI JE ĐOKOVIĆ OVO ZASLUŽIO? Sraman potez organizatora Mastersa u Rimu
04. 05. 2024. u 14:50

KAKVE REČI AMERIKANCA: Evo koliko je čuveni trener oduševljen Đokovićem
04. 05. 2024. u 14:17

OGLASIO SE JOKIĆ: Evo šta vidi kao ključno za pobedu protiv Minesote
04. 05. 2024. u 13:01

ODLAŽE SE BARSELONINO SLAVLjE: Očekujemo pobedu domaćina uz minimalno tri gola na meču
IAKO je titula praktično izgubljena, Real Madrid će protiv Majorke tražiti pobedu kojom bi bar za 24 sata odložio promociju Barselone u novog prvaka Španije.
14. 05. 2025. u 08:19 >> 18:31

RUSIJA OVO NIJE NI SANjALA: Nove sankcije su je zgrozile!
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv, prilično su razbesnele Ruse.
14. 05. 2025. u 12:26

"JA NE MOGU DA NASTAVIM BEZ TEBE" Potresna objava Nataše Ninković: "Ovo je najusamljeniji dan mog života" (FOTO)
NEMA dana kad ne misli na svoju majku...
14. 05. 2025. u 11:32
Komentari (0)