PREOKRET: Ovo su želeli da čuju svi navijači Partizana
Košarkaški klub Partizan blizu je dogovora sa igračem Valensije Krisom Džonsom, preneo je uticajni italijanski novinar Mateo Andrijani.

FOTO: EPA
Iako se još ne da li će crno-beli igrati u Evroligi, očigledno je da Željko Obradović već polako kreće sa skalpanjem tima za narednu sezonu. Iako se juče pričalo o tome da je Džons blizu Fenerbahčea, italijanski novinar sada javlja da su američki košarkaš i Partizan vrlo blizu dogovora.
Džons je imao veoma dobru sezonu u Valenisji gde je prosečno ubacivao 12 poena po meču uz četiri asistencije.
BONUS VIDEO: VELIKI PEH: Ovako se Nikola Topić povredio na večitom derbiju Zvezda - Partizan
Preporučujemo

"ZASLUŽIO JE ON TO": Zverev blistao posle pobede nad Nadalom, pa pomenuo i Đokovića
28. 05. 2024. u 08:31

NIKO GA NE ZNA KAO ON! Viktor Troicki otkrio šta se dešava sa Novakom Đokovićem
28. 05. 2024. u 12:07

BALKANSKI DERBI U ZAGREBU: Dejo i Robi se vraćaju na "Maksimir"
EKS-JU derbi igra se ovog ponedeljka u Zagrebu kada na Maksimir dolazi Crna gora, predvođena selektorom Robertom Prosinečkim i predsednikom Saveza Dejanom Savićevićem.
08. 09. 2025. u 11:24 >> 14:34

KOŠARKAŠKA TRANSFER BOMBA! Pala odluka ko menja Svetislava Pešića?!
Evropsko prvenstvo u košarci, Evrobasket 2025, nije proteklo kako se Srbija nadala, a posle eliminacije naših "orlova" već u osmini finala, sve je više žamora o tome da će selektor "orlova" Svetislav Pešić ustupiti to mesto nekome drugome.
08. 09. 2025. u 18:04 >> 18:05

"NEKAD TE MRZE, NEKAD TE VOLE..." Vratio se Mladen, Dea iznenadila objavom
MLADEN Mijatović, bivši dugogodišnji izabranik voditeljke Dee Đurđević, vratio se u Srbiju.
08. 09. 2025. u 11:17
Komentari (0)