"NE, TO NEMAMO!" Kenan šokirao sve pred duel Crvene zvezde i Žalgirisa

Новости онлајн

26. 02. 2025. u 20:14

Američki košarkaš Ajzeja Kenan rekao je pred meč Crvene zvezde i Žalgirisa da litvanski klub ima dobrog trenera i odličan tim i da mora da se obrati pažnja na svakog igrača gostiju.

НЕ, ТО НЕМАМО! Кенан шокирао све пред дуел Црвене звезде и Жалгириса

FOTO: EPA

Kenan je upitan da li ekipa ima dodatni motiv da vrati Žalgirisu za poraz (86:84) iz prvog dela sezone.

 - Nema ekstra motivacije, za nas je to samo još jedna važna utakmica. Fokusirani smo na sebe i na ono što moramo da uradimo bolje kako bismo izašli kao pobednici ovog puta. Moramo da ih poštujemo, ali se radujemo borbi i uopšte tome što smo ponovo u akciji posle pauze - istakao je Kenan.

*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*

Za "crveno-bele" će ovo biti prva utakmica posle osvajanja Kupa Radivoja Koraća i posle dvonedeljne pauze usled reprezentativnog "prozora". 

 - Deluje kao da smo dugo pauzirali, ali nam je stvarno bio potreban odmor. Jedva čekamo da se vratimo na parket i nastavimo da idemo ka našem cilju. Žalgiris ima dobar tim, moramo obratiti pažnju na svakog igrača, imaju dobrog trenera. Cele nedelje smo radili na taktici i pripremi ove utakmice. Nema zaustavljanja sad - zaključio je Kenan.

*Uzmi 20% bonusa za LIVE!
Aktiviraj bonus uz odigrani tiket od 4+ para, uplatom od 1.000RSD i kvotom od 5.00 ili više!*

Crvena zvezda u okviru 27. kola Evrolige dočekuje Žalgiris u četvrtak od 20 časova.

Bonus video:  Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: Nije dovoljno jak! Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.

06. 08. 2025. u 16:06

Komentari (0)

POLJSKI NAVIJAČI RASPAMETILI SRBE: Evo šta su uradili na utakmici Leh Poznanj - Crvena zvezda