BARSELONA U POTRAZI ZA TRENEROM: Janis Sferopolus želja Katalonaca
BARSELONA je krenula u totalni remont. Pored igračkog kadra, promena će se dogoditi i na klupi, posle odlaska Ćavija Paskvala u Dubai.
Photo: Dusan Milenkovic/ATAImages
Među kandidatima za mesto šefa stručnog štaba Katalonaca nalazi se bišvi strateg Crvene zvezde Janis Sferopulos, prenosi tamošnji "Sport".
Prvi izbor je bio Paolo Galbijati, ali od njega se odustalo zbog visokog obeštećenja koje je tražila Baskonija.
Pored grčkog stručnjaka, na listi želja upravu Barseloen su Ergin Ataman i Serđo Skariolo, dok su u konkurenciji i Velimir Perasović, Pedro Kaljes i interni kandidat, Oskar Oreljana.
Janis Sferopulos je pored Zvezde u Evroligi trenirao Olimpijakos i Makabi iz Tel Aviva.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
ZVEZDAŠI OVO NIKAKO NISU ŽELELI DA ČUJU: Džered Batler dobio ponude iz NBA lige
07. 07. 2026. u 12:40
SRPSKA POSLA! Evo šta je Novak Đoković uradio sa devojkom zbog koje su ga brutalno razapeli na Vimbldonu
07. 07. 2026. u 07:00 >> 09:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ARGENTINA JEDVA PREŽIVELA ZELENORTSKA OSTRVA! "Gaučosi" nakon produžetaka otišli u osminu finala Svetskog prvenstva! (VIDEO)
Fudbalska reprezentacija Argentine plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Majamiju, posle produžetaka, savladala Zelenortska ostrva rezultatom 3:2.
04. 07. 2026. u 02:46
SENEGAL SE "SAMOUBIO" NA SVETSKOM PRVENSTVU! Belgija nadoknadila dva gola zasotatka, pa u nadoknadi drugog produžetka izborila osminu finala
Fudbaleri Belgije nestvarnim preokretom pobedili su Senegal u šesnaestini finala Mundijala (3:2) i obezbedili meč protiv pobednika meča SAD - Bosna i Hercegovina.
01. 07. 2026. u 22:00
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)