PROBLEMI DRMAJU ZVEZDU: Radonjić pozvao dvojicu juniora za Kup
VELIKE probleme pred Kup Radivoja Koraća ima Crvene zvezde. Virus korona je ušao u klub sa Malog Kalemegdana.
FOTO: KK Crvena zvezda
Početak Kupa je zakazan za četvrtak, a Dejan Radonjić suočen sa velikim problemima morao je da u sastav uvrsti dvojicu juniora - Milutina Vujičića i Nikolu Šaranovića, saznaje portal "Red Star Belgrade".
Vujičić igra na poziciji plejmejkera, on je 2002. godište i u Juniorskoj ligi Srbije beleži 12,3 poena i 5,7 asistencija po meču. Nikola Šaranović nastupa na poziciji krila, mlađi je godinu dana od Vujičića i prosečno beleži 11,9 poena i 8,4 skoka u istom takmičenju.
Klub sa Malog Kalemegdana ima ukupno 10 pozivinih slučajeva na Kovid-19. Kada je igrački kadar u pitanju pozitivan test na virus korona su navodno dobili Kori Volden, Kino Kolom, Lengston Hol i Lendri Noko.
Ovo znači da je jedini preostali klasični plejmejker u timu mladi Aleksa Uskoković koji je dolaskom Dejana Radonjića na klupu pao u drugi plan.
Podsetimo, Kup Radivoja Koraća počinje u četvrtak, a crveno-beli u petak igraju protiv Radničkog iz Kragujevca.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo
GUDURIĆ: Pronašli smo recept, ako ga budemo sledili, desiće se dobre stvari
08. 02. 2021. u 18:51
CSKA BEZ DžEJMSA U NAREDNIM MEČEVIMA: Američki plejmejker otputovao u domovinu
08. 02. 2021. u 15:22
TEŽAK ZADATAK PRED BARSELONOM: "Žuta podmornica" zna kako se pobeđuje lider prvenstva - nečijoj seriji pobeda dolazi kraj
NA stadionu „Seramika“, popularnom Madrigalu, u nedelju popodne biće odigran jedan od najzanimljivijih mečeva kola u La ligi, gde će vodeća Barselona gostovati trećeplasiranom Viljarealu.
21. 12. 2025. u 09:04
CEO SVET SE SMEJE HRVATIMA: Evo šta su danas uradili navijači u Hrvatskoj - i time se hvale (FOTO)
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - prošlosti. Neko će reći izmišljene, neko "pa i ne baš", ali svakako, privukle su veliku pažnju.
21. 12. 2025. u 18:19
Objavljeni INTIMNI kadrovi Melanije Tramp iz KUPATILA - i to ZLATNOG! Donald je pitao da li je videla, ona mu odgovorila (VIDEO)
MELANIJA je besprekorno stilizovana – šeširi, štikle, frizura – sve je u skladu sa njenim hladnim i kontrolisanim imidžom
19. 12. 2025. u 19:01
Komentari (0)