VOJVODINA IMA PROBLEM: Trener odbojkaša Partizana Bojan Janić primetio da su iskoristili sve slabosti šampiona

Slobodan Krstović

19. 03. 2023. u 19:00

ODBOJKAŠI Partizana još jednom nisu imali milosti za Novosađane. Crno-beli su u 21. kolu BPŠ Superlige nadigrali Vojvodinu sa 3:0 (25:18, 25:21, 25:19) i učvrstili drugo mesto na tabeli. Pobednika Kupa iduće nedelje u poslednjem kolu ligaškog dela očekuje duel sa Crvenom zvezdom, dok će "lale", koje su igrale bez prvog dizača Maksima Buculjevića, dočekati Karađorđe.

ВОЈВОДИНА ИМА ПРОБЛЕМ: Тренер одбојкаша Партизана Бојан Јанић приметио да су искористили све слабости шампиона

FOTO: M. Vukadinović

- Prvo bih poželeo Maksimu Buculjeviću da se što pre oporavi. Doživeo je bizarnu povredu, koju niko od nas ne želi ni svom, ni tuđem igrači. Vojvodina očigledno ima problen. Mi smo odradili posao, igrali koliko je bilo potrebno da pobedimo. Trudili smo se da što manje grešimo, što nije uspevalo uvek, ali je na kraju ovo bila jedna dobra utakmica za nas - ističe trener Partizana Bojan Janić.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska uradila

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Poljska uradila

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" nisu tako "bajne i sjajne" po Rusku Federaciju kao nedavne, kada je počelo ukidanje apsolutne zabrane za učešće ruskih ekipa, a i pojedinaca. Naprotiv.

13. 05. 2025. u 16:15

Komentari (0)

JOKIĆ ODGOVARA KRITIČARIMA: Srbin ponovo dokazuje da je najbolji košarkaš današnjice