JAGODINA DOČEKUJE MLADOST: nikad neizvesnije prvenstvo
POSLE pobede nad ekipom Medicinara iz Šapca, u utakmici 11. kola Super lige Srbije, rukometašice Jagodine odmeriće snage sa ekipom Mladosti iz Nove Pazove.
Foto: ŽORK Jagodina
Meč 12. kola uakazan je za subotu, 8. februar, u hali sposrtova „JASSA“ od 19 sati.
-Ovo je za nas veoma bitna utakmica. Svaki klub vodi žestoku borbu za svaku poziciju na tabeli, te mislim da prvenstvo nikad nije bilo neizvesnije. Očekuje nas teška utakmica – ocenio je Dragan Markov, trener ŽORK „Jagodina“.
Jagodinska rukometašica Srna Sukur rekla je da je sa ovom ekipom svaka utakmica neizvesna, a potom dodala: - Uhvatili smo pozitivan ritam, tri pobede su iza nas i nadam se da nećemo odstupiti od tog ritma.
Preporučujemo
SAŠA OBRADOVIĆ U PROBLEMU! Crvena zvezda bez važnog igrača protiv Baskonije
25. 03. 2026. u 09:50
NIJE SAMO BOGDAN BOGDANOVIĆ! Ovo su bivši asovi crno-belih koje Partizan želi da vrati!
25. 03. 2026. u 08:58
ZVEREV PROŠAO, ALI... Novak Đoković slavi nakon ovih rezultata u Majamiju
25. 03. 2026. u 08:45
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
HRVATSKA U NEVERICI: Evo šta su Srpkinje uradile u Dubrovniku
Najnovije vesti iz Hrvatske tiču se - Srbije.
24. 03. 2026. u 19:20
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)