U NEDELJU SA ARGENTINKAMA: Odbojkašice očekuju dueli sa Portorikom, Argentinom i Brazilu na SP do 19 godina u Srbiji i Hrvatskoj
POLOVIČAN učinak odbojkašica posle dva kola na SP do 19 godina od 2. do 13. jula u Srbiji i Hrvatskoj. Srpkinje su u Vrnjačkoj Banji posle poraza od Kineskog Tajpefa (2:3) savladale Dominikansku Republiku - 3:0 (25:13,25:17,25:20). Izabranici Ljubomira Galogaže večeras (18.15) se sastaju sa Portorikom, u nedelju (18.15) igraju sa Argentinom, a u ponedeljak (18.15) sa Brazilom.

CEV (ilustracija)
Protiv Dominikanki istakle su se Marija Babalj sa 13, Anja Miošić sa 10 i Marija Zorića sa 10 poena.
Prve četiri selekcije iz svake grupe plasiraće se u osminu-finala.
*Do 10.000, bez depozita!
Bonus koji ispunjava 3 želje - zavrti točak sreće, uzmi do 300% bonusa i igraj do 5 dana besplatno!*

SPEKTAKL KOJI ĆE GLEDATI CELI SVET: Barselona dočekuje akutelnog šampiona Evrope!
FUDBALSKI spektakl kakav priliči finalu, a ne grupnoj fazi Lige šampiona, očekuje nas večeras na "Monžuiku" gde će Barselona od 21.00 ugostiti aktuelnog prvaka Evrope, ekipu Pariz Sen Žermena.
01. 10. 2025. u 07:30

RUSI SLAVE: Rusija dobila sjajnu vest iz Srbije
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, ili "specijalna vojna operacija" kako to zove Ruska Federacija, u sportskom smislu bila sklonjena sa međunarodne scene, osim nekoliko izuzetaka. Ali najnovije vesti su potpuno drugačije.
30. 09. 2025. u 12:50

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)