SKOT JE PRAVI SKOT: Mučio Novaka Đokovića u Melburnu, a sada je u centru skandala

Марко Паунић
Marko Paunić

18. 08. 2022. u 11:13

Bivši premijer Australije Skot Morison, koji je naložio da se Novak Đoković početkom 2022. godine deportuje iz njegove zemlje jer nije vakcinisan, nalazi se u epicentru skandala!

СКОТ ЈЕ ПРАВИ СКОТ: Мучио Новака Ђоковића у Мелбурну, а сада је у центру скандала

Tanjug/AP

Kako prenose tamošnji mediji, drama sa Đokvićem je imala velikog uticaja da Morison izgubi izbore, a sada se našao pred novim problemom. 

Naime, otkriveno je da je Morison tajno imenovao sebe u još pet ministarstava tokom pandemije!

Bivši premijer Australije, koji se povukao sa mesta lidera Liberalne partije nakon što je izgubio na opštim izborima u maju, obratio se na konferenciji za novinare kako bi odgovorio na salve kritika iz aktuelne vlade i njegove sopstvene stranke zbog ovih imenovanja, prenosi Rojters.

foto: epa/efe

 

Morison je naveo da nije "preuzeo" ministarstva i rekao da ministre nije ometao u radu, a obrazložio je da ih nije obavestio pošto je ovlašćenja nameravao da koristi samo u hitnim slučajevima.

BONUS VIDEO: SASTANAK VUČIĆA I ĐOKOVIĆA: Ovako je izgledao susret predsednika Srbije i najboljeg tenisera

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE! Vladimir Putin izdao naređenje

"RUSKA ZASTAVA TAMO MORA DA BUDE!" Vladimir Putin izdao naređenje

Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je prošla kroz mnoge međunarodne sankcije, od kojih je veći deo njih i dalje na snazi. Jedna zajednička stvar za one koje se tiču sporta je - zabrana isticanja ruske zastave. A to ruski predsednik Vladimir Putin ne gleda blagonaklono.

24. 12. 2025. u 19:50

Komentari (4)

STEFAN NEKADA BIO MMA BORAC: Bratanac Vladana Milojevića optužen da je VOĐA NARKO KLANA