RODIK: ''Nemoguće je dati statistički argument da Đoković nije najbolji ikad''
Nemoguće je dati statistički argument protiv toga da je Novak Đoković najbolji ikad. To je kao dokazivanje gravitacije u ovom trenutku, tvrdi nekadašnji američki teniser Endi Rodik.

Tanjug/AP
- Izjednačio je rekord Margaret Kort sa 24 Slema, ali želi sve rekorde. Želeće da dođe do 25. Posle toga, u suštini igra protiv samog sebe. Biće između onoga što je njegova motivacija i onoga što mu telo govori. Zdravlje nikada ne uzimate zdravo za gotovo, posebno ne pred kraj karijere, ali, ako je motivisan, njegovo telo izgleda kao da je potpuno u redu da igra još nekoliko godina - napisao je Rodik u autorskom tekstu za "Betway".
Rodik je poslednji Amerikanac koji je osvojio US Open, pre 20 godina, što mu je i jedina gren slem titula, a može da se pohvali da ima bolji međusobni skor sa Đokovićem (5:4).
On je imao tu čast da preda Đokoviću trofej nakon trijumfa na US Openu pre šest dana.

JUČE SMO PROŠLI! Evo "Tip" tiketa za petak
RUTINSKI smo pogodili četiri jučerašnja predloga.
27. 06. 2025. u 10:42

POGINUO RAMOS: Španski fudbal tuguje zbog tragične saobraćajne nesreće
Sport je zadesila tragedija.
26. 06. 2025. u 19:11

ISTINA O BEBEKOVOM POREKLU: Demantovao pogrešne informacije
PEVAČ Željko Bebek proslavio se u bendu Bijelo dugme, a onda je nizao uspehe i u solo karijeri. On je decenijama na javnoj sceni, a malo ko zna da njegovo ime nije Željko.
25. 06. 2025. u 16:30
Komentari (0)