NOVAK ĐOKOVIĆ JE NEVEROVATAN: Ovo je još jedan podatak koji govori da je Srbin najbolji
NOVAK Đoković već godinama dominira svetskim tenisom, to najbolju pokazuju brojke i domanacija koja je i dalje prisutna, uprkos tome što mlade snage pokušavaju da preuzmu primat u "belom sportu".
Tanjug/AP
Da je tako najbolje potvrđuje podatak da je srpski as u tri različite decenije osvojio sve najveće titule u tenisu.
On je podizao pehar na grend slemu, završnom mastersu i mastersu 1.000 serije u 2000, 2010. i 2020. godinama.
Sve ovo je jasan pokazatelj da Đokoviću nema ravnog i da je neverovatan. Podsetimo, Novak je do sada osvojio 24 grend slem titule, šest završnih mastersa i 39 mastersa.
Nole će do kraja sezone igrati na tri turnira - masters u Parizu (30. oktobar - 5. novembar), završni masters u Torinu (12-19. novembar) i Dejvis kup (21-26. novembar).
BONUS VIDEO: Koreografija "delija" u bojama srpske zastave
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
MATEMATIKA JE JASNA: Hrvatima je potreban bod da se plasiraju u nokaut fazu Svetskog prvenstva!
Hrvatska i Gana odigraće jedan od najzanimljivijih mečeva poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva, pošto će direktan okršaj u Filadelfiji odlučiti ko nastavlja, i sa koje pozicije, takmičenje iz grupe "L". Afrička selekcija je već na četiri boda i jednom nogom je u šesnaestini finala, dok "kockasti" nemaju pravo na grešku i moraju osvojiti bar jedan poen kako bi prošli dalje.
27. 06. 2026. u 08:00
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)