ŠOKANTNA OBJAVA TRENERA NOVAKA ĐOKOVIĆA: Oglasio se "nasilnik" Goran Ivanišević i iznenadio ceo svet
GORAN Ivanišević prolazi kroz težak period, prvo je morao na operaciju kolena koju je dugo odlagao, a sada i nove nevolje za trenera Novaka Đokovića.
FOTO: Tanjug/AP
Naime, proslavljeni Hrvat je u kasne sate putem Instagrama poslao poruku u kojoj otkriva da prolazi kroz izuzetno težak period u privatnom životu.
Ivanišević je otkrio da ima ozbiljnih problema sa bivšom suprugom Tatjanom Dragović, koja je navodno mimo svih zakona i ugovora uzela njegov novac. Novakov trener je javno poručio da će pravdu tražiti na sudu.
"Onog trenutka kada sam se usudio da potražim novac koji sam zaradio pre i tokom braka, koji je T. D. (Tatjana Dragović, prim. aut.) prisvojila mimo svih zakona i ugovora, postao sam porodični nasilnik i miljenik sudova. Sada samo još čekam tužbu koja bi trebalo da je dotična T. D. osvojila Vimbldon i dve olimpijske medalje, a možda i osvojila još neki grend slem, ali to još sud treba da utvrdi. Za sve upite i ostalo molim da se javite mojim advokatima gospodinu Mandiću i gospodinu Staniću koji se bave ovim slučajem već dugo vremena. Uz dužno poštovanje, Goran", napisao je na Instagramu proslavljeni teniser koji je iznenadio sve s obzirom na to da su se on i njegova bivša supruga uvek predstavljali kao dobri prijatelji nakon razvoda.
Podsećanja radi, Goran i Tatjana su bili zajedno 17 godina, venčali su se 2009. godine, a razveli su se 2013. godine. Goran je od 2017. godine u braku s voditeljkom Nives Čanović.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
KAO GROM IZ VEDRA NEBA: Bivši trener Novaka Đokovića sada uči velikog Srbinovog rivala
16. 10. 2023. u 12:23
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
VELIKI TRENUTAK: Srpski klub večeras debituje u Evropi!
SVOJ prvi meč ikada u evropskim takmičenjima ekipa Železničara odigraće protiv Brage koju dočekuje na "SPK Mladost" u prvom meču drugog kola kvalifkacija za Ligu konferencija (21.00).
22. 07. 2026. u 08:56 >> 08:56
FUDBALSKI SVET ZAVIJEN U CRNO! Preminuo legendarni engleski reprezentativac!
Samo dan posle završetka Svetskog prventstva u fudbalu stigle su tužne vesti sa Ostrva.
20. 07. 2026. u 16:32
DEČAK JEO KOBASICU I UMRO: "Kad bi znali šta krpelj može..." Prvi smrtni slučaj u svetu
REČ je o prvom poznatom smrtnom slučaju na svetu uzrokovanom ovom alergijom.
22. 07. 2026. u 11:46 >> 23:04
Komentari (0)