''JA MOGU I DA ISPADNEM IZ TOP 10, JEDINO JE ĐOKOVIĆ UVEK TU'' Danil Medvedev više veruje Novaku nego sebi
Ruski teniser, Danil Medvedev osvrnuo se na tenisku 2023. godinu, i najavio zanimlju sledeću sezonu.

Tanjug/AP
On je godinu završio na trećem mestu ATP liste, prvi je Novak Đoković, a drugi Karlos Alkaraz.
- Ako uzmemo u obzir prošlu godinu i mnoge različite turnire, mi iz vrha smo se malo odvojili od ostatka u jednom trenutku sezone, posebno na kraju, što se tiče poena - rekao je Medvedev.
Dodao je da nas očekuej zanimljiva 2024. godina.
- Sve to pokazuje da svaka sezona može da bude drugačija. Stefanos Cicipas je igrao finale Australijan opena. Iz različitih razloga imao je teži kraj sezone, ali može da se vrati i preskoči mene, Sinera, Karlosa ili Novaka, bilo koga - rekao je Medvedev, pa se osvrnuo na Đokovića.
- Jedina stvar u koju smo sigurni je da je Novak uvek tu. Ja mogu da budem van Top 10, ali Novak je uvek tu. Tako da se nadam da mogu da budem deo te grupe od četiri najbolja, ko god da bude u tom krugu. Pokušaću to da uradim - poručio je Medvedev.
BONUS VIDEO: POSLE 7 GODINA PENZIJE Ana Ivanović se vratila tenisu - Nadalova sestra poslala poziv
Preporučujemo

ŠTA LI ĆE ZAPAD REĆI NA OVO? Novak Đoković i najveća zvezda Rusije - zajedno! (FOTO)
21. 12. 2023. u 20:36

NAŠI PREDLOZI! Evo TIP tiketa za petak
REDAKCIJA našeg lista spremila vam je četiri para za današnji tiket.
25. 04. 2025. u 06:40

RUSIJA JE ZGROŽENA: Dobila je ovu vest i ne može da veruje da se to dogodilo
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu iz sveta sporta u kome su Rusi među najboljima na svetu.
24. 04. 2025. u 12:33

USTAŠLUK NA DELU I Hrvatski kardinal veliča Tompsona - totalno ludilo u Hrvatskoj
KOLIKO je Hrvatska ogrizla u mržnji prema Srbima govori činjenica da je čak i tamošnji kardinal govorio o koncertu Topsona poznatog po pesmama koje veličaju klanje Srba.
24. 04. 2025. u 17:01
Komentari (0)