OVO ĆE DUGO PAMTITI: Novak Đoković dobio specifičan poklon od bugarske pevačice (FOTO)
Novak Đoković i Grigor Dimitrov odigrali su u Sofiji egzibicioni meč, a nakon njega vreme su proveli u druženju sa mnogim bugarskim zvezdama. Tamošnja pevačica Kamelija iskoristila je ovu priliku i poklonila srpskom teniseru jedan vrlo zanimljiv poklon.
FOTO: M. Vukadinović
Nakon meča Đoković i Dimitrov proveli su vreme u jednom bugarskom klubu, a Kamelija je tom prilikom poklonila teniserima ručno tkani panel Čiprovačke škole koja je stara 400 godina.
- Bugarska svest o identitetu na neki način počinje da vene. Zato sam prošle noći dala Grigoru i Novaku panel. Znate da sam iz Čiprovtija. Poklonila sam im panel - ručno tkan. To je kao artefakt. U Bugarskoj se počelo zaboravljati. Imamo istoriju. Na nama je da nastavimo, da budemo ponosni - rekla je tom prilikom.
Podsetimo, Đoković i Dimitrov su odigrali egzibicioni meč u Sofiji u humanitarne svrhe.
BONUS VIDEO: VELIKO HVALA: Teniska reprezentacija pozdravila publiku posle treninga
Preporučujemo
GDE JE ZVEZDA, A GDE DINAMO? Evo kako izgleda tabela posle prvog kola nove Lige šampiona
20. 09. 2024. u 08:15
POZNATO KO SUDI DERBI: On će deliti pravdu na meču Partizan - Crvena zvezda!
19. 09. 2024. u 22:41
KAD VIDI JOKIĆA "NIJE MU DOBRO": Najbolji defanzivac lige nema odgovor za trostrukog MVP-a
NOVO dominantno izdanje Nikola Jokića očekujemo na večerašnjem duelu Minesote i Denvera koji se sastaju u "Target centru" dva sata posle ponoći.
15. 11. 2025. u 13:00
HAOS MEĐU ALBANCIMA! Granit Džaka izazvao buru u južnoj srpskoj pokrajini!
Najnovije vesti sa Kosova i Metohije tiču se fudbala, a za sve je kriv Albanac koji igra za Švajcarsku, Granit Džaka.
17. 11. 2025. u 16:22
ZVUCI SEKSA U BRITANSKOM PARLAMENTU: Posle skandala - uhapšena dva muškarca
DVOJICA muškarca uhapšena su, pa puštena na slobodu uz kauciju, nakon što je mobilni telefon postavljen u Donjem domu britanskog parlamenta kako bi puštao "seksualne zvukove" tokom poslaničkih pitanja britanskom premijeru Kiru Starmeru.
16. 11. 2025. u 20:32
Komentari (0)